Sieradenworkshops voor zakelijke klanten
Aan evenementenbureaus, bedrijven en andere zakelijke instellingen, die leuke creatieve activiteiten organiseren, bied ik sieradenworkshops op maat aan. Sinds kort heb ik besloten om mijn diensten ook aan zakelijke klanten aan te bieden. Zodoende is het ook mogelijk om mij te boeken om- tijdens een evenement- sieradenworkshops te verzorgen.
Welke mogelijkheden bied ik aan?
- Zakelijke klanten kunnen mij inhuren gedurende de tijdsduur van het evenement.
- Voor evenementen kan ik sieradenworkshops verzorgen tot maximaal 50 personen; verdeeld over rondes van 30 minuten( langer dan 30 minuten is ook bespreekbaar), bestaande uit: max. 5 tot 8 personen per ronde.
- Alvorens de aftrap van het evenement bespreek ik alle wensen en behoeften, om een workshopconcept op maat samen te stellen.
- Mijn sieradenworkshops zijn geschikt voor kinderen vanaf 10 jaar oud en volwassenen.
- Tijdens evenementen geef ik sieradenworkshops op beginnersniveau(gevorderdenniveau is eventueel bespreekbaar). Onder begeleiding maken deelnemers een eenvoudig sieraad, die ze na afloop mee naar huis nemen. En leren ze de fijne kneepjes van het vak.
Ben je al enthousiast geworden?
Neem gerust contact met mij op om de mogelijkheden te bespreken.